24 лист. 2021

-------

22 лист. 2021

День гідності та свободи

В нашому закладі було проведено ряд тематичних заходів , зокрема виховна година "День гідності та свободи" в 5-6 класах
22 лист. 2021

В нашому закладі проведено єдиний національний урок "Безпечна дорога додому".
17 лист. 2021

Всесвітня акція 16 днів проти насильства

9 лист. 2021

День української писемності та мови

День української писемності та мови -свято , що традиційно відзначається в Запереділянському ЗЗСО І-ІІступенів. Під керівництвом учителя української мови і літератури Палчей М.В.було проведено ряд заходів. В цей день кращі учні школи виконувати завдання І туру ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика. Переможці спробують свої сили на ІІ етапі змагань. Учні 6 класу організували флешмоб "День рідної мови". А девятикласники зібрали вислови відомих людей про скарбницю духовних надбань -мову.
3 лист. 2021

Осінній вернісаж

Гуртківці спільно з учнями школи провели загальношкільну виставку " Осінній вернісаж" .
14 жовт. 2021

День захисників і захисниць України.

До цього свята в нашій школі було проведено ряд виховних та позакласних заходів . Зокрема "Веселі старти", першість школи по настільному тенісу, "Козацька вікторина".
21 вер. 2021

Всесвітній день миру.

В нашій школі було проведено ряд заходів до Міжнародного дня миру під гаслом "Мирного неба нам над головою". Були проведені ігри на свіжому повітрі, естафети , бесіди. Вихованці ГПД спільно з учнями 1-го класу під керівництвом Юртин К.В.,Головка С.І. та Бобонич Н.І провели захід під назвою "Хай буде мир у небі голубім".
12 вер. 2021

Взяли участь в змаганнях .

В Міжгірській ТГ відбулися спортивні заходи з нагоди Дня спорту , в яких взяли участь учні Запереділянського ЗЗСО І-ІІст. Діти отримали багато приємних вражень , море позитивних емоцій. Учениця 9 класу Бобонич Олександра посіла ІІІ місце у змаганнях із настільного тенісу.
1 вер. 2021

День знань

Сьогодні в школі свято- День знань . Окрім традиційної лінійки , першого уроку , ми колектив Запереділянського ЗЗСО , та жителі села долучились до благодійної акції , та зібрали для Павлика Мотички 3150 грн.