28 лип. 2022

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ

Сьогодні , 28 липня 2022 року ,Україна вперше відзначає нове державне свято- День української державності.
4 черв. 2022

Вибір підручників для 5 -го класу.

1 черв. 2022

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

Відбулося чергове засідання педагогічної ради. ( Протокол № 5 - розділ фотогалерея)
19 трав. 2022

Сьогодні відзначаємо День вишиванки Вишиванка -оберіг українського народу.
8 трав. 2022

День матері

У другу неділю травня ми відзначаємо День матері. Сьогодні учні нашої школи підготували привітання для своїх матусь. Фото та відео на нашій сторінці в FACEBOOK
16 лют. 2022

16 лютого - День єднання

Нас об`єднує єдине бажання : жити в мирі . Вже кілька місяців наша країна живе в постійному неаспокої , очікуванні лиха... Даються в знаки зростання гібридних загроз, інформаційна пропаганда,морально-психологічний тиск на суспільство... Найбільшого напруження становище набуло в лютому , коли було оголошено дату збройного нападу з боку Росії. 16 лютого. На щастя , біди несталося .Цей день став для нас Днем єднання. Ми об`єднуємося заради миру в Україні. Наш освітній заклад неміг залишитися осторонь від цих подій. О 10 годині замайорів над будівлею школи Державний прапор України. Протягом робочого дня з учнями було проведено низку виховних заходів : бесіди , години спілкування, інтерактивні вправи , ігри, флешмоби. "Я люблю Україну" , В єдності -сила народу", "Руки геть від України ". "Жити мирно на своїй землі" ", "16 лютого -ДЕНЬ ЄДНАННЯ", "Ми живемо у світлому краї, у вільній незалежнівй Україні!", "Ми сильний народ - ми вільний народ!", " Україно, ми з тобою!" , "Україна -єдина країна", "Hands_Off_Ukraine", "Україна в серці" - під такими назвами була проведена виховна робота. Ми єдині у своєму бажанні жити в мирі на своїй землі.
26 січ. 2022

ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ( ПРОТОКОЛ)

===
25 січ. 2022

протокол (закінчення )

Вибір підручників
16 груд. 2021

цифрова грамотність

28 лист. 2021

Голодомор в Україні 1932-1933 років

В нашій школі було проведено ряд заходів до Дня пам`яті жертв голодоморів.