17 лют. 2021

Про відзначення річниці бойових дій при Дебальцеві

Сьогодні в нашій школі відзначали чергову річницю бойових дій при Дебальцеві. Була влаштована тематична виставка, "ігри патріотів"( 5 клас). Учням старших класів показали документальний фільм "Бої за Дебальцеве".
14 лют. 2021

День св. Валентина

В нашій школі відзначили День св. Валентина . Окрім традиційної скрині для валентинок , 7 клас підготував тематичний виступ в оригінальному стилі.

частина 3

частина 2 .

12 лют. 2021

Протокол № 5 педагогічної ради колективу Запереділянської ЗЗСО І-ІІст.

Відбулося чергове засідання педагогічної ради.
12 лют. 2021

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

в нашій школі були проведені тематичні бесіди з учнями 5-9 класів,виставка в шкільній бібліотеці; та виховна година бесіда "Одвічний біль Афганістану". Відповідальні за проведення класні керівника , вчитель історії та педагог-організатор.
9 лют. 2021

Практичний психолог

До Дня безпечного інтернету в Запереділянському ЗЗСО І-ІІ ступенів, практичним психологом було проведено бесду з учнями " Компютерна залежність - це небезпечно" та годину психолога "Безпека в інтернеті" , які направлені на розширення та поглиблення знань про безпечний інтернет , соціальні мережі та сприяли обізнаності учнів про небезпеку , яка існує в інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання .
4 лют. 2021

Цикл патріотичних бесід.

В нашій школі було проведено цикл патріотичних бесід до Дня Соборності, Дня памяті жертв Голокосту та річниці Крут. Виховна бесіда "Крути -символ героїзму українського козацтва" з переглядом документального фільму " КРУТИ -МОЛОДА КРОВ." "Бій за майбутнє України." 9 клас "Соборна Україна : - від ідеї до життя." 7-8 клас "Соборна Україна:- від ідеї до життя ." Голодомор - 1932 -1933 років біль серця всієї України.
19 груд. 2020

День святого Миколая.

Сьогодні, учні 5-го класу підготували виставу для найменших школярів. Ця традиція , в нашій школі зберігається вже на протязі багатьох років .
17 груд. 2020

Методичний тиждень

Розпочався методичний тиждень кафедри математично-природничих дисциплін. Відкритий урок в 6-му класі провела вчитель біології Дружиніна Н.О.