7 груд. 2020

Підсумки загальношкільної виставки "Новорічна композиція" та "Український сувенір"

В нашій школі було проведено виставку "Новорічна композиція" , учні представили більше 60 робіт. Кращі роботи було відібрано на районний етап , яки1 було проведено 4 грудня на базі РЦПО.
28 лист. 2020

Голодомор

В нашій школі відзначили День пам'яті жертв Голодомору.Школярі долучилися до Всеукраїнської акції "Запали свічку пам`яті. Окрім того були проведені тематичні бесіди в 5-9 класах, та виставка в шкільній бібліотеці.
25 лист. 2020

STOP BULLING

25 листопада 2020 року , у 8 класі було проведено урок англійської мови за темою " Stop bulling" Учителем англійської мови Мазуром Е.Е. тренінг щодо подолання булінгу в учнівському колективі. Шкільний психолог Ньорба С.В. наголосила учням щодо важливості запобігання булінгу учнями щодо вчителів. Класний керівник Белень І.М. пояснила учням класу про оволодіння ними головними людськими якостями добротою, повагою,шаною до близьких та друзів. Педаагог організатор Юртин К.В.провів розподіл класу на групи вправою "Пори року" , а також провів бесіду щодо запобігання правопорушень серед учнів . Даний урок було проведено в раммках всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"
9 лист. 2020

9 листопада -свято української мови.

У нашій школі воно відбулося у вигляді гри-квесту "Лабіринти мови", підготованою вчителем Палчей М.В. Змагалися команди учнів 8-і 9 класів. Перемогу здобули дев`ятикласники
5 лист. 2020

"СВЯТО ОСЕНІ"

Як завжди весело провели провели загальношкільну виставку "СВЯТО ОСЕНІ". Цього разу участь брали учні 1-9 класів , та гуртківці.
20 жовт. 2020

Спортивний майданчик відкрито!

Сьогодні відбулося урочисте відкриття шкільного спортивного майданчику . На святі були присутні адміністрація школи ,педагогічний та технічний колектив працівників , керівники району, та всі небайдужі жителі села Запереділя. Також відбулася товариська зустріч між учнями школи та вихованцями районного ДЮСШ.
14 жовт. 2020

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ.

День захисника України -свято , що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.
5 жовт. 2020

День працівників освіти

Вже традиційно, учні 9 класу привітали працівників освіти з професійним святом.
30 вер. 2020

"Всеукраїнський день бібліотек"

До "Всеукраїнського дня бібліотек" завідуюча бібліотеки Плиска В .І. провела цікаві віктрини та бесіди про книгу. Метою цього заходу було всіляко сприяти дитячому читанню, та шанобливому ставленню до книги.
22 вер. 2020

Олімпійський тиждень

Вчитель фізичного виховання спільно з педагог організатором провели ряд заходів до цього свята