28 вер. 2023

Спартакіада В Міжгірї

Неймовірно яскраво, урочисто та бадьоро пройшла вчора спартакіада в Міжгір`ї в якій прийняли участь всі заклади освіти громади.Запереділянська школа зайняла високе 2 командне місце!!! Дякуємо учням, ЗСУ та організаторам.
21 вер. 2023

Міжнародний День Миру

В нашому шкільному закладі відзначили це свято виховними годинами та виставкою тематичних робіт. Учні активно долучилися до проведення заходів . Бажаємо Перемоги та миру Україні.
8 вер. 2023

У гімназії пройшов Олімпійський тиждень.
1 вер. 2023

День Знань.

Вітаємо з Днем знань! Сьогодні у нашій гімназії відбулась урочиста лінійка до свята Дня знань.
29 серп. 2023

День пам`яті загиблих загисників України.

Вшанували память полеглих героїв України.
23 серп. 2023

День Державного прапора України

Символ боротьби , незламності , едності та свободи. Уособлення самобутності та нашої тисячолітньої історії.
28 черв. 2023

День Конституції України.

З нагоди Дня Конституції України лідери учнівського врядування нашої гімназії долучилися до всеукраїнського челенджу.
15 черв. 2023

Вручення свідоцтв.

Дорогі випускники , колектив Запереділянської гімназії щиро бажає вам залишатися завжди такими ж натхненними , щасливими , відкритими , веселими і впевненими собі.
6 черв. 2023

Дні дозвілля

Веселе закінчення навчального року в Запереділянській гімназії
1 черв. 2023

1 червня - Міжнародний День захисту дітей

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині , кожній родині , Усій Україні!