7 черв. 2018

"Проводи отар на полонину"

У неділю 3 червня, відбулося традиційне свято "Проводи отар на полонину".Наша школа також брала участь у масових урочистих заходах.
1 черв. 2018

День захисту дітей.

«Міжнародний день захисту дітей» (англ. "International Children's Day") — святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. В цей день наші вихованці малювали на асфальті, гралися ,дивилися мультфільми.

Перепоховання Тараса Шевченка

"Тарас Шевченко -великий син українського народу"-під такою назвою відбулася в нашій школі драматично-музична композиція ,підготована учнями 6 класу під керівництвом Палчей М.В. Свято приурочене Дню перепоховання поета у Канів -22 травня .

18 травня – День пам'яті жертв депортації кримських татар

18 травня в Україні та світі згадують жертв депортації та геноциду кримських татар. Сьогодні також відзначають День боротьби за права кримськотатарського народу.

День вишиванки 2018

Свято національного українського одягу відзначається щорічно в третій четврег травня.

пед. рада

Відбулася педагогічна рада про проведення конкурсного відбору проектів підручників , для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Свято букваря

Нас 33! У нас міцна сім`я.

Міжнародний день сім'ї

Були проведені наступні міроприємства: -тематичні бесіди класних керівників з учнями 5-9 класів; -тематичн виставка в шільній бібліотеці; -малюнок на асфальті;
8 трав. 2018

8-9 травня

до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
27 квіт. 2018

Місяць благоустрою.

Ну а сьогодні учні нашої школи прибирали територію села. Також було почищено біля центральної зупинки(фото). Учні розділилися на 2 колони, і почистили кювети на відстані 6 км. Зібране в мішки сміття залишили біля лісництва, де його пиберуть комунальники. Приємно усвідомлювати що підростаюче покоління готове не лише тримати в чистоті , але й з великим завзяттям готові боротися з наслідками забруднень , та недбалого господарювання. Приємно було б , якби в наступних подібних заходах , небайдижими були б не лише діти.