3 груд. 2018

1 ГУДНЯ

Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З нагоди цього дня було проведено виставку в шкільній бібліотеці.Також було проведено тематичні бесіди з учнями 5-9 класів на дану тему.
3 груд. 2018

ЛІНІЙКА-РЕКВІЄМ НА ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 рр.

СЬОГОДНІ 21 ЛИСТОПАДА, УЧНІ 9-ГО КЛАСУ СПІЛЬНО З ВЧ. ІСТОРІЇ , ТА ПЕДАГОГ-ОРГАНІЗАТОРОМ ПІДГОТУВАЛИ ЛІНІЙКУ РЕКВІЄМ.
28 лист. 2018

ШКІЛЬНИЙ ПСИХОЛОГ

З метою попередження насильства та жорстокого поводження з дітьми у нашій школі проведено з учнями ряд тематичних заходів: -анкетування " Насильство та його прояви в дитячому середовищі.", "Виявлення насильства". -тестування "Насильство в сім`ї " - тренінгове заняття "Поняття та сутність насильства", "Умій себе захистити" -конкурс малюнків на тему "Скажемо насильству НІ"
16 жовт. 2018

ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА "ДЖУРА"

ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ , БУВ ОРГАНІЗОВАНИЙ ШКІЛЬНИЙ ЄТАП ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ "СОКІЛ" (ДЖУРА). ЗМАГАЛИСЯ УЧНІ 7-8 КЛАСІВ В УРОЧИЩІ СТУДЕНИЙ ( БІЛЯ АЛЬТАНКИ). ОКРІМ ТРАДИЦІЙНИХ КОНКУРСІВ :ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ,ТРАНСПОРТУВАННЯ ХВОРОГО НА ЖЕРДИНІ,ОРІЄНТУВАННЯ НА МІСЦЕВОСТІ, БУЛИ Й НОВІ -МАСКУВАННЯ, НАЙВЛУЧНІШИЙ,СМУГА ПЕРЕШКОД...
12 жовт. 2018

ДЕНЬ КОЗАЦТВА

ПРОВЕДЕНО ВИСТАВКУ ,ПРИСВЯЧЕНУ ДНЮ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА.
20 вер. 2018

урок

Проведений бібліотечний урок "Як поводитися з підручниками" в 5 класі.
20 вер. 2018

Виставка

Проведено тематичну виставку присвячену 100 -й річниці з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського
3 вер. 2018

Перший дзвінок

Сьогодні пролунав перший дзвінок.Крім того , відбулася урочиста лінійка,вчителі провели перший урок для всіх учнів школи.Цього навчального року шкільний поріг переступили 22 учні -першокласники.По закінченню уроку, для учнів старших класів відбулася святкова дискотека.
23 серп. 2018

23 серпня

День Держа́вного Пра́пора Украї́ни — державне свято України, присвячене одному з її державних символів — Прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня. В цей день було проведено ряд патріотичних бесід, тематична виставка , та дружній турнір по міні-футболу
25 черв. 2018

Свято останього дзвоника.

Сьогодні в школі Свято останього дзвоника. Вже традиційно в спортзалі лунали вітання директора , вчителів , випускників. Учні 9-го класу співали пісні , фотографувалися , жартували а під завісу танцювали шкільний вальс.