1 вер. 2020

Свято за умов карантину.
22 січ. 2020

22 січня ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ.

До чергової річниці Дня Соборності України були проведені виховні бесіди, виставка в шкільній бібліотеці та спортивні змагання.
30 груд. 2019

Новий рік

Новорічні свята в школі проходили в два етапи: для учнів початкової школи та для учнів 5-9 класів.
19 груд. 2019

День святого Миколая

Традиційно учні 5 класу підготували для початкової школи виступ
13 груд. 2019

Андрій Первозванний

13 грудня відзначається день Андрія, в який православна церква вшановує святого апостола Андрія Первозванного. Проведено тематичну виставку "Ворожіння та вечорниці на Андрія" в шкільній бібліотеці.
11 груд. 2019

ВІДБУЛАСЯ ВИСТАВКА "НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ" І "УКРАЇНСЬКИЙ СУВЕНІР"

У НАШІЙ ШКОЛІ ВІДБУЛАСЯ ТРАДИЦІЙНА ВИСТАВКА "НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ". КРАЩІ УЧНІВСЬКІ РОБОТИ БУЛИ ВІДІБРАНІ ДЛЯ РАЙОННОГО КОНКУРСУ.
6 груд. 2019

День Збройних сил України

ПРОВЕДЕНО ЗМАГАННЯ "НУМО, ХЛОПЦІ", ПРИСВЯЧЕНЕ ДНЮ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, СПІЛЬНО З ВЧИТЕЛЕМ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ.
1 груд. 2019

1 ГРУДНЯ -ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

БУЛО ПРОВЕДЕНО РЯД ЗАХОДІВ: -ТЕМАТИЧНА ВИСТАВКА В ШКІЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ; -ПРЕЗЕНТАЦІЯ "ЩО ТАКЕ СИНДРОМ НАБУТОГО ІМУНОДЕФІЦИТУ?", ЯКУ ПРОВЕЛИ ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ ТА ШКІЛЬНА МЕДСЕСТРА; -КОНКУРС МАЛЮНКІВ "ЗУПИНИМО СНІД РАЗОМ!" .
14 лист. 2019

ПРИЙНЯТТЯ В ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНУ ОРГАНІЗАЦІЮ " КАЛИНА"

11 лист. 2019

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

В ШКІЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ БУЛО ПРОВЕДЕНО ВИХОВНИЙ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСМНОСТІ ТА МОВИ.